Обмен Яндекс.Денег на гривны в Украине это миф или реальность?

  • Вопрос: Обмен Яндекс.Денег на гривны в Украине это миф или реальность?
  • Ответ: Обменять Яндекс рубли на гривны вы можете через сервис обмена электронных валют Y-money. Вот ссылка на страницу с калькулятором /sell.html Вписывайте в соответствующее поле количество Yandex Денег, которое вы хотите обменять на гривны и вы увидите сколько грн. получите на свою банковскую карту. Следуйте инструкциям на странице с калькулятором.

citation

Якби якісь характеристики й могли виправити численні недоліки в проекті або ідеї, то це були б упевненість і безстрашність автора ідеї. Будь-який інший аспект підприємства можна поліпшити за рахунок ресурсів. Однак нестача або відсутність конструктивної позиції, ставлення, наповненого впевненістю й безстрашністю, збільшує ймовірність провалу справи, принаймні, якщо її буде очолювати така людина. Чи володієте ви якостями, які дозволять перетворити вашу ідею в життя? Чи світитеся ви впевненістю й безстрашністю? чи Знаєте ви, як продемонструвати свою впевненість? Чарльз Свиндолл (Charles Swindoll), знаменитий теолог, присвятив значимості позиції коротке есе. У контексті нової ідеї єдиною ідеально підходящою позицією слід уважати впевненість і безстрашність. В есе проглядаються важливі нюанси: «Чим довше я живу, тим більше усвідомлюю вплив ставлення на життя. Для мене відношення важливіше фактів. Воно важливіше минулого, грошей, обставин, невдач, успіху, того, що думають, говорять і роблять інші. Воно важливіше зовнішнього вигляду, обдарованості або навичок. Воно здатне створити або зруйнувати компанію… церкву… будинок. Чудово те, що щодня перед нами стоїть вибір ставлення, з яким ми будемо жити. Ми не можемо змінити минуле… ми не можемо змінити той факт, що люди будуть діяти певним чином. Ми не можемо змінити неминуче. Єдине, що в наших силах, – це гра на єдиній наявній у нас струні, яка і є наше відношення… Я переконаний, що життя на 10% складається з того, що відбувається із мною, а на 90% – з того, як я на все це реагую. Те ж саме стосується вас… усі ми відповідаємо за наше Відношення.»

  1. Возможен ли обмен Яндекс Денег на наличные гривны, а не на карту?

  2. В данный момент с наличными не работаем. Так как сервис рассчитан на жителей всех городов Украины.

  3. У меня такой вопрос: есть кошелек на Яндекс.Деньгах, зная о «Мгновенной» карте, я пришла в отделение Приватбанка и попросила оформить, но мне сказали, что «Мгновенные» карты уже не оформляются. Что Вы можете мне посоветовать?Какую карту необходимо оформлять для перечисления денег с кошелька на карту и их обналичивания?

Добавить комментарий