Обмен WME на гривны — вывод Webmoney WME на Visa/MasterCard

Комиссия обменного пункта Y-money на вывод WME в гривны составляет 3%, но не менее 1WME.

 • Курс обмена евро на гривны узнавайте у оператора путем оформления заявки на вывод Webmoney.
 • После того как вы отправите заполненную форму, вам на e-mail автоматически поступит подтверждение того, что сайт принял заявку.
 • Запрос будет обработан оператором в рабочее время. В результате вы получите детальные инструкции на электронную почту.
 • В письме так же будет указан номер WME-кошелька обменного пункта на который нужно перевести Вебмани.
 • Примечание перевода должно содержать такую информацию: «Вывод WME на карту № _ _ _ _ , валюта карты ($ или грн.), ФИО владельца карты, серия и номер паспорта.»

Информация о скорости зачисления гривен находится на странице регламент работы.

 1. Терміни платіжної системи Webmoney Transfer:

  Комісія системи. За здійснення кожної трансакції системою WebMoney Transfer стягується комісія в розмірі 0.8% від суми платежу, але не менш 0.01 WM. Максимальний розмір комісії не перевищує: 50 WMZ; 50 WME; 1500 WMR; 250 WMU; 100 000 WMB; 55 000 WMY; 2 WMG. При трансакціях між однотипними гаманцями одного WM-Ідентифікатора комісія не стягується. За здійснення кредитних угод з власників гаманців типу D системою стягується комісія в розмірі 0.1% від суми кожного наданого ними кредиту, але не менше 0.01 WMZ.

  Консультант системи WebMoney Transfer — досвідчений користувач WebMoney, готовий здійснювати платні консультації по реєстрації й роботі в системі іншим учасникам. Обов’язкові вимоги до консультантів: наявність атестата не нижче персонального й BL (Бізнес рівень) не нижче 10; заповнення додаткових відомостей про умови надання консультативних послуг.

  Код протекції. На даний момент існують 2 варіанти переказу із протекцією. Переказ із протекцією по коду й переказ із протекцією за часом. Перераховуючи кошти Ви можете закрити переказ кодом протекції. По суті це — пароль, що буде необхідний для одержання переказу. Щоб зробити такий переказ, Ви ставите відповідну галочку у вікні переказу, а також вказуєте строк протекції. Перераховуючи WM Ви можете скористатися протекцією за часом, перераховані кошти стають доступними одержувачу автоматично після закінчення встановленого строку. Щоб зробити такий переказ, Ви ставите відповідну галочку у вікні переказу, і вказуєте строк протекції (строк варіюється від 1 до 120 днів). При переказі із протекцією за часом, код протекції не вводиться.

  Код доступу — це спеціальний пароль для файлу ключів. Він не може бути таким же як і пароль на вхід. Дбайливо зберігаєте код доступу до цього файлу (запишіть у надійне місце). Без нього файл ключів недоступний. Код доступу задається під час реєстрації в WM Keeper Classіc і при збереженні файлу ключів. Зверніть увагу, що код доступу задається саме Вами й сервісу невідомий. Тобто якщо ви його забудете, сервіс не зможе допомогти його відновити. У випадку якщо ви не можете згадати код доступу, файл ключів не може бути використаним. Вам буде треба пройти процедуру відновлення файлу ключів.

Добавить комментарий